| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ivuljenko prosím Tě jaké lusky?? Neměla ta vaše korela nějakou nemoc? Dostávala kvalitní krmivo? Protože u nás se žádné lusky nekonaly a ani nekonají a prašnost velká taky ne ~d~ ~e~ ~:-D ale je pravda, že jak začne ztrácet peříčka hned jí dávám přepeřovací vitamíny a taky ji čas od času sprchuju... ~;)
Ad hlučnost papoušků: chce to si trošku víc toho o těch papoušcích vyčíst ~;)
Korela je nadprůměrně společenský papoušek, tudíž je-li mezi lidmi, tak nekřičí(naše např. nepřekřikuje návštěvy ani nás) a když už křičí tak aspoň ta naše si přivolává společnost třeba když se všichni rozprchneme po bytě a ona je v místnosti sama, ale po chvíli přivykne a je zticha. V noci ani nepípne a první zvuk vydá až když roztáhneme žaluzie ~R^ Teď s ní v místnosti spala tchýně a švagrová a obě říkaly, že fakticky ani hlásek! Ptáci za okny jsou opravdu hlučnější než naše Rozárka nebo Rozárek ~:-D
A taky je to hlavně o výchově mláďátka. Řekla bych, že je v mnohém jako dítě. Když ho naučíte, že si vyřve puštění z klece, tak bude hulákat už do konce života ~;)
My máme korelku rok starou a přijde mi jednoznačně zajímavější než andulky a i odolnější ~:-D a jinak řekla bych, že samotná jedna korela máte-li ji od malička a má dost hraček v prostorné kleci a je-li vychovaná, tak nenadělá tolik hluku co nadělají dvě andulky ~;)~d~
Za mě je lepší korela, protože je opravdu hodně hravá a kontaktní! My tuhle naši koupili neokroužkovanou ve Zverimexu. Načetla jsem z netu co šlo a vydala jsem se do obchodu. Poprosila jsem o možnost výběru, kterou vzít strčením ruky do klece a vybrala jsem tu nejmíň agresivní a tu nejvíc krotkou, která neprskala a neutíkala ode mě střemhlav. Dokonce měla poškozené ozobí atd. Ozobí se zhojilo... a korelka mi už 2. den seděla na prstu a 3. den už lítala po bytě ~R^~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.