| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Haňul, tak gratuluju, zázraky se dějí, tedy hlavně pokud jste to chěli:))))

Markét tak mě teď od září Lukyho nevzali, ani sjem tam nešla, řekli mi to rovnou, i tak nevzali všechny a pokud ho vezmo příští rok budu ráda...
No a jak to dělám?Vstávám mezi 4:30-5.00, připravím snídani, oblečení klukům, v půl šesté mi jede bus na vlak, v práci sjem 6:15, odcházim 14:45, dojedu metem pro auto, nakoupim, v 16:30 vyzvedávám ze školky Kubka, jedu pro Lukyho a kolem 17 hodiny jsem doma.....buď jdem ven, nebo si dají první rychlou večři/svačinu, já zatím vyložím nákup, vyluxuju (v úterý a čtvrtek), připravím večeři, kolem 18:30 se kluci najedí (mě aktivně běží pračka a někdy myčka),v sedm se jdou koupat, pokud mám štěstí vykoupe je manžel, pokud je pryč tak já a kolem osmé je jdu uspávat, od devíti mám čas na vyskládání myčky, pověšení prádla, a pro sebe, po desáté chodím spát.....pokud manžel není doma tak kluky budím v šest a snídají v autě aby byl Kubko v 6:45 ve školce a jedu do práce autem a jsem tam v 7:15...pak se to odpoledne protáhne...prostě je to vyzkoušeno,a le občas je to na palici....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.