| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky dík moc za podporu. Pracuju v Teplicích, žádné tajemnství to není. Někdo tu bondingu nakloněn je, někdo ne. Běžné prádlo také nesterilizujeme (aní flísky co máme do inkubátorů pro nedonošence), ale tady je přece jen kontakt s velmi čerstvým biologickým materiálem - plodová voda, mázek, krev. Je většinou neinfekční, ale přeci jen i nás rodí matky s hepatitidou B v anamnéze či jinou infekční chorobou a ty přeci o bonding neochudím, ostatně ne všechny choroby se v těhotenství vyšetřují, že.
Co jsem se ptala na JIRP v Ústí, tak tam právě dečky do inkubátorů, čepičky apod. perou běžně v prádelně jako my a pak svítí tou germicidní lampou.
Sterilka u nás se teda opravdu ochotou nepřetrhne, takže co si nevymslím sama, to mít nebudu.
Desky by možná snesly praní na 60°C, ale výrobce doporučuje 30°C, navíc jsou červené, tak bych ráda, aby aspoň chvíli něco vydržely.

A rovnou bych tu udělala reklamu firmně, která nám velmi ochotně a rychle věnovala tyto deky jako sponorský dar. Jedná se o firmu Kaarsgaaren - www.detskedeky.cz - jeden den jsem zažádala, a do týdne jsem deky měla na oddělení. JIné firmy se ani nenamáhaly mi odpovědět. Takže ještě jednou velký dík.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.