| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Miluju zvířata, mám jich doma hodně ... stejně tak i dětí. Pokud otázka zní jakého psa pořídit synovi tak odpověd je jasná - ŽÁDNÉHO. Ročnímu děcku kup psa na dálkové ovládání (a i toho s největší pravděpodobností utříská do rozpadnutí- s maličkou nadsázkou řečeno)
Psa si musíš pořídit ty pokud chceš, ne děcku - pes není hračka, bude to tvá starost .. i radost, ale hlavně starost. Malé štěně má tak ostré zuby že malého totálně dokouše, velký pes (ale i to štěně) bude totálně zoufalé z malého děcka (opravdu věř mi, mám zkušenost aktuální - lituju právě našeho psa kdy máme 8 letou malezáčku a k tomu 3 jedenáctiměsíční batolata. Je to šílené!!! Hlídám každou sekundu, udělali jsem ji místo, kde na ni nikdo nedošáhne a může tam spokojeně spát.

Teď prostě nejlíp nepořizuj žádného psa ... Ještě taky pak zvaž jak s venčením ... Máš někoho kdo ti půjde se psem ráno, v poledne, večer ven když bude malý mít horečku atd?

A jinak jak tu někdo psal, že pes v paneláku je chudák tak to je pitomost. Pes pokud má skvělého pána, který ho miluje a je mu parťákem tak bude šťastný i v garzonce.
Jako nechápu v čem má šťastný život pes na 5metrovém řetězu u boudy, kterého si celý den nikdo nevšimne.
Ano, zajisté jsou i hafani volně na zahradě a jejich páníčci se s nima občas pomazlí ... ale pes jako smečkový tvor je rozhodně šťastnější že může být vedle svého pána celodenně (a to klidně na gauči).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.