| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky,
tak jsme se vrátili z chajdy, dovča je za náma a léto před náma.

Koukám, máte tady téma, který jsem taky řešila, když šel Matěj poprvé do školky. Asistentku jsme mu dělala sama, domluvila jsem se s ředitelkou a šlo to. Chodil na 4 hodiny denně a to 10-14 hodin, došli jsme do školky, šlo se na procházku nebo zahradu podle počasí a tak no a pak po obědě šli spát a to jsem si šla kam jsem potřebovala. Teď měl pedagogickou asistentku na 4 hodiny a od září bude mít taky, ale už jenom na 2, no ale zaplať pánbůh za to.

No jinak nás v pátek čekal dopis z Olomouce od paní docentky z endokrinologie. Doporučila nám na základě krevních testů zvýšit dávku růstového hormonu a k tomu ještě ráno na lačno přidat půlku tabletky na štítnou žlázu~n~. Testy nedopadly dobře, zřejmně nedokáže v potřebné výši produkovat hormony štítnou žlázou, takže tabletky bude brát zřejmně doživotně~a~ Takže už jen doufám, že se nic dalšího nevyvrbí, na podzim jdeme ještě na magnetickou rezonanci.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.