| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Binturong, já bych se také takhle svých rodičů neptala. Ale moc dobře vím, jak to bylo. ~:( Přesto bych byla ráda, kdyby se mě moje děti také takhle nikdy neptaly. Ovšem vědomí, že pokud by to přeci jen udělaly, tak můžu odpovědět popravdě a uspokojivě, je pro mě jedním z důvodů nepodnikat žádné neuváženosti. A ještě dodám, že kdyby jeden z mých rodičů byl nevěrný kvůli tomu, že s ním ten druhý odmítal spát a odmítal to řešit, tak jim ještě zatleskám.
Když jsem byla mladší, byla jsem hodně zvědavá na kdeco, tj. i na to, kdo kdy komu zahnul. Ale čím jsem starší, tím přicházím na víc a víc věcí, které vědět nechci. A tohle je jedna z nich. Pokud se v mém okolí vyskytuje nebo vyskytne nevěra nebo neshody v biologických a oficiálních otcích, tak o tom nechci nic vědět. S manželem si na 99% důvěřujeme a kdyby vstoupilo v platnost to poslední 1%, tak máme tichou dohodu, že když už někde ulítneme, tak budeme mít tolik slušnosti, že se to budeme snažit před tím druhým utajit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.