| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem podruhé těhotná a mám opět ten samý problém jako prvně, s dcerou jsem přibrala jen 5 kilo, všechno až poslední 1-2 měsíce. Teď jsem ve 14tt, začínala jsem s váhou 78, dneska ráno naváženo necelých 75. Absolutně nemám pocit hladu ani chuť na nic, žaludek se mi zmenšil asi tak na pětinu, jím jen zlomek toho co před těhotenstvím. Nezvracím, cítím se dobře, akorát jsem celkem unavená a dost mi teda padají vlasy. Doktor se k tomu zatím nevyjádřil, ale předpokládám že jakmile na další kontrole uvidí, že jsem opět zhubla, bude to chtít řešit. Pomohly by mi nějaké doplňky stravy? Ještě dobírám kyselinu listovou, mám starost aby mělo mimino dost všech živin a vitamínů. Je mi jasné že není třeba nabrat 20 kilo, ale hubnout bych asi taky neměla. Měla jste to některá podobně? Díky za názory a hezký večer ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.