| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Baruško, já vím, že spolupracující si nevybereš, ale já jsem s tím opravdu nikdy problém neměla. Jediný problém byl, že bylo veřejně v té době známé, že jsem ještě panna(církev kam patřím neuznává či jak to říct předmanželský sex), a tak jsem měla trošku problém rozlišit, kdo má o mě skutečný zájem a jestli mezi hoši jen neuzavřeli nějakou sázku ~k~ A tak se stalo, že jsem zamilovanost jednoho kolegy úplně přehlédla :-) Jinak já tohle např. při hledání práce netajím, protože už u přijímacího pohovoru vyjednávám volné soboty, takže o tom mlčet nelze. Nicméně opravdu jsem s tím nikdy neměla problémy-dokonce u dvou zaměstnavatelů to brali jako klad. Snad jen jednou jsem se bála, jak to dopadne, a to když nastoupil jeden kolega a začal se hrozně čílit, že on do práce v sobotu občas musí a já ne. Byl usazen šéfem, že já s tím už byla přijata a osvědčila jsem se... Moc jsem si tenkrát za té šéfa vážila. Musím ale říct, že nakonec jsem měla i s kolegou dobrý vztah - jednou jsem musela s ním přes víkend na veletrh a sám mi nabídl, že mě v sobotu ráno odveze v Praze do naší modlitebny a večer mě vyzvedne a veletrh odpracuje sám - já jsem mu ho pak naoplátku pozvala na večeři ~;) Jsem ráda, že jsem s tím opravdu nikdy problémy neměla a Tobě bych to přála taky ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.