| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak já věřící nejsem a přezdívku "jeptiška" jsem si téměř vysloužila taky, stejně jako ty kvůli svým názorům na věrnost, přátelství, lhaní, apod.... někteří lidé si myslí že jsem věřící, i když to není pravda a často si v některých skupinách lidí připadám velmi vyloučeně. své kamarády si hledám podle svých hodnot a kupodivu, věřící (katoličky) jsou jen 2 kamarádky, všichni ostatní jsou na tom podobně jako já.
nemyslím si, že jsou věřící diskriminováni. Myslím si, že spousta lidí (bez ohledu na víru a nevíru) jsou krajně netolerantní k ostatním názorům,. a sami zastávají tzv."většinový názor" ve společnosti (např. nevěra je normální, kdo nekrade, okrádá vlastní rodinu, apod....) a z toho vyplývají tvoje i moje pocity. ~d~~d~~d~

Tvůj "problém" s HA. možná si ti lékaři myslí, že nejsi informovaná, divila by ses kolik i mladých žen žije v různých zkreslenýh představách. možná kdybys jasně řekla - jsem informovaná o výhodách HA, přesto jsem se rozhodla ji neužívat. prosím, nemusíte mi je vysvětlovat. děkuji za pochopení..... jiná žna by si na tvém místě bez pokračování od dr. třeba myslela, že se jí lékař nevěnuje dostatečně~d~~d~~d~~d~~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.