| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Jsem věřící, katolička. Mám pocit, že jsem kvůli tomu tak nějak za exota. V práci - ostatní jsou vesměs nevěřící - jsem za Mirka Dušína."

Baruško, já věřící nejsem, ale za Mirka Dušína jsem byla od dětských let, protože jsem byla velká slušňačka. Dokonce se mi pár dětí smálo, že jsem určitě věřící. Mám dvě dobré kamarádky, které jsou věřící, také katoličky, je to ale shoda okolností.

protože mám vyhraněný názor na věrnost, na mimomanželský sex,

Já jsem sice sex mimo manželství měla, ale co se týče počtu partnerů a věku zahájení sexuálního života, tak si připadám jako jeptiška i oproti některým věřícím. ~t~ Kdybys věděla, co jsem tady slízla, když jsem se vyjádřila, že sex pro mě patří jen dá vážného vztahu a že jsem ho chtěla mít jen s někým, kdo uvažuje podobně... ~t~

"ale i lhaní a apod. Ne, že by se takové věci řešily denně, ale i třeba proto, že si beru dovolenou na Velký pátek, tak jsem pro kolegy prostě JINÁ ... Já si ale nepřipadám jiná, jen si prostě nevyprávím lechtivé vtipy, nemluvím vulgárně, nekouřím, mluvím o svém manželovi s úctou a láskou, po práci spěchám domů za rodinou, občas spěchám více,"

Snad kromě té dovolené se takhle chová i spousta nevěřících, aspoň takoví, mezi kterými se cítím dobře.

"U gyn. lékaře jsem za největšího blázna, protože nechci H antiko (vyzkoušela jsem už 4 dr, všichni měli potřebu mi vykládat o HA, aniž bych se jich na to ptala. Prostě jen při pohledu do karty viděli, že ji neberu a že mám 4 děti. Ten poslední mě zcela odzbrojil řečma o tom, že HA není z náboženských důvodů zakázaná. Opravdu nechodím k lékaři proto, že bych si chtěla podiskutovat o HA. Proč nestačí prostě říct, že ji nechci?"

Mně taky docela dalo práci gynekologa přesvědčit, že HA nechci, ale ze zdravotních důvodů. On má dokonce i radost, že chceme třetí dítě. ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.