| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Gerberko,
tak dneska jsem se dozvěděla výsledky krevních testů malé, tak má plicní infekci MYKOPLAZMATA PNEUMONIE. Podle krve měsíc stará infekce, synovec 3 měsíce infekce-ten už je dobrý. Na tuto infekci bohužel zabírají makrolidová antibiotika např. Klacid, který se ale musí brát 14-21 dní, ale malá ho brala jenom 8 dní, pak dostala zase 39 horečku a nový zápal plic, tak nám to dr. změnila na ten Biseptol. Doktorka říkala, že do školy nesmí ještě 14 dnů od začátku roku, takže to budeme všechno dodělávat doma (ale to není vůbec podstatné, to zvládneme, hlavní je, aby se malá dala už vážně do pořádku). Doktorka si myslí, že dobere zbývající Biseptol, nová atb-ty makrolidová jí dávat prej už nebude, že bychom jí odepsali játra. Já byla u naší obvoďačky, ta si vyžádala ty výsledky dole u dětské a na moji žádost mě od zítřka přeléčuje Deoxymykoinem na 15 dní. No, jenomže já teď trnu, jestli se malá z toho dostane, když bere ten Biseptol, který na tyhle infekce není a nové atb jí dr. nedá. Byla jsem se tam na dětském ještě osobně zeptat, tak prý by to měla zvládnout, ale v žádném případě ne škola, nejméně prý ještě 14 dní doma v naprostém klidu - pouze gauč nebo malování u stolečku, neustálé kontroly poslechu a osvobození od TV na čtvrt roku nejméně. Já svoje výsledky ještě nemám, dneska ještě nebyly, budu tam volat zítra a jedna kamarádka mi poradila, že kdybych to měla pozitivní, tak že bych to mohla zkusit přes pojišťovnu, aby mi to proplatila. No, uvidím. Tak to jsou poslední zprávy. V pondělí v půl devátý ráno jsme objednány na kontrolní poslech a dr. říkala, že kdyby se jí to nezdálo, že bude muset malá na kontrolní RTG, což bych velice nerada, aby ji zase ozařovali ~:(. No, jsou to svinstva ty bacily, prej je toho letos strašně moc, vůbec netuším, kde bychom k tomu přišli, skolilo nás to celou rodinu vyjma chlapů. A co tvůj malý? Držíte se teď přes prázdniny?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.