| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Grainne, Uz jsem parkrat psala poklony tvemu diskuterskemu talentu, ted dodam jeste ze jsi obdivuhodne odolna k silnemu druhu manipulaci, teda utokum na sebevedomi. Na rozdil od mnohych nenechas se vyprovokovat k odvete, ani nepropadas k pochybnostem, zde nahodou neco blbe nezformulovala nebo nepochopila a nekonecnym vysvetlovanim.

Nicmene si myslim, ze on te zneuziva, jako kazdeho trojskeho kone sit nesvar, lezt na nervy, nedbat na hodnekrat vyslovene zadosti. Teda jsem ta posledni, ktera ma pravo to psat, totiz nejdele jsem byla fascinovana timto psychosocialnim ukazem, ale nicmene nemuzu se nevsimat, ze to, co mne na nem zajimalo, nemusi zajimat jine, a tomu, co mne prislo legracni, nikdo se nesmeje. Sice hodne z nas muze rict, ze v pokusu o debatu nasly silnejsi argumenty, a i doufam ze se zasmaly, ale nevim jestli to stoji za tu cenu. Takze neber to jako zadost, jen uvahu, a pokud te to skutecne zajima a bavi, tak na nej nedbej. Kdyz to pisu, jsem vedoma, ze take delam to, co chce: vsimam se ho.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.