| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jako je fakt, že podobné chování, kdy dítě mlátí psa klackem, nedokážu posoudit, protože jsem se s něčím takovým nikdy u svých dětí nesetkala, a to jsem se ani zvlášť nesnažila. Od vždycky jsem je učila lásce ke zvířatům a úctě k lidem, takže se mi to možná vrací. Co se fyzických trestů u nás týče, přistupuji k nim až když nic jiného nezabere. Třeba něco 5x zopakuju a nic, tak pak to plácnutí přijde. Nebývá to moc často, ale zabere to vždycky. Nikdy nevolím fyzický trest jako trest první volby. No možná pokud by dítě klackem ohrožovalo psa opakovaně, přistoupila bych k němu. Pokud by se to stalo poprvé, tak určitě ne. Nejsem za mlácení za každou cenu bez rozmyslu, ale rozhodně možnsot fyzických trestů nevylučuji a nevidím na nich nic tak otřesného.
Jinak výchova o výchově - nevím, zda by to něco řešilo. Ten, kdo to má v hlavě v pořádku, tak výchovu zvládne a ignorat či blbec si z toho stejně nic neodnese.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.