| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rugísku, tak jsem si to nakonec dočetla.
Stojím si za tím, že čekáš dítě ne s dospělým férovým chlapem ... ale s křivákem, který ti nestojí ani za pět minut smutku. Byť je to tvá vlastní blbost, že jsi se s ním zapletla, o tom neužívání antikoncepce nemluvím.
Já na tvém místě bych ho poslala z vysoka do p****, uvedla ho v RL jako otce (ať už s jeho spoluprací nebo po narození dítěte soudně), nechala si soudně stanovit alimenty, případně návštěvy - na kterých bych v reálne vůbec netrvala ... a začala žít svůj nový život coby singl matka, dříve nebo později potkáš muže, který tě bude chtít i s dítětem a nejspíš si s ním ještě nějaké další pořídíš.
Být sama s dítětem je pěkný záhul, zvlášť, je-li to od miminka, já to zažila (ne se ženáčem), ale jde to vydržet a dříve či později je líp ...

Nenech si zkazit zbytek života tím, že bys udržovala vztah s nějakým chudákem, případně se připravila o další dítě.Ttak nějak si myslím, že jedna zkušenost s potratem stačí ne? ~;)
Školu můžeš přerušit a dokončit později, nebudeš první ani poslední. Měla jsem na vejšce spolužačku, která měla doma 4 děti a manžela kamioňáka věčně v luftě - taky to zvládla!
Jde všechno, když člověk napře síly správným směrem a nepropadne panice.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.