| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím všechny čekatele na kolonoskopii. Po přečtení některých příspěvků této rubriky jsem byl docela nervózní a jímal mě strach. Dnes jsem vše absolvoval v reálu a můžu všechny roztřesené lidičky uklidnit. Den před zákrokem jsem jedl na snídani jen šunku a rohlíky, na oběd pečené kuře, rýži a kompot. V 16:00 hodin jsem si rozmíchal v PET lahvi (1 litr) první sáček Fortransu. Můžu říci, že vůbec není nepříjemný, podle návodu jsem si ho ještě trochu dochutil sirupem a každých 15 min. vypil jednu sklenici (cca 2,5 dcl). Po vytipí 2 litrů jsem měl žaludek plný a čekal jsem, že přijde první uvolnění. To přišlo po vypití 2,5 l Fortransu, vše v pohodě a v klidu. Ve 20:00 hodin jsem dopil poslední sklenici (ze 4 litrů) a šel se koukat na TV. Pak už jsem chodil "vyprázdňovat" jen občas a na krátký čas. Normálně jsem usnul a spal až do rána. Ráno jsem byl ještě 2x a více už to nešlo. V 10:00 jsem došel do gastroenterologické ambulance v Ostravě (MUDr.Bužga), kde jsem si připlatil za uklidňující injekci a sestra mě uvedla do vyšetřovací místnosti. Zde jsem se sám a v absolutním soukromí převlékl do přichystaných "zelených" trenýrek a položil se na stůl. Pan doktor zavedl hadičku s kamerou (úplně v pohodě a v klidu), píchli mi injekci a probudil jsem se po 15 minutách. Nepamatuji si vůbec nic, nic mě nebolí, jen jsem byl trochu zaplynovaný a teď už si užívám normální večeři. Myslím, že hodně dělá psychika, proto se zákroku nebojte, zbytečně se stresujete.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.