| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

štěpánko - nevím, v čem bych se měla mírnit - v názorech? ~e~ To je mi líto, ty mám celkem slušně odborně podložené a nezměním je.

Znám spoustu dětí, které od 18m jesle zvládly (myslím současné jesle), ale znám jich víc, které měly i ve 3 letech problémy se zařazením do zařízení, které je třeba i dnes pečlivě vybírat, (přičemž leckdy na výběr není), a odkud si nezřídka nosí jen supernakažlivé choroby (zatím poslední jsme prodělali celá famílie před měsícem - rodičům tříleté sousedky mých rodičů nijak nedralo nervy, že chodí dítě do školky se zelenou nudlí a teplotou, pančelkám to bylo též zcela egál a po návštěvách se přece chodí neustále, takže z toho měla všechna tři vnoučata mých rodičů -tj. i můj syn, více než týdenní zlou virózu, já v 8. měsíci klempírovala skoro dva týdny a moje matka + má tchýně to odskákaly antibiotiky)a podivné manýry - zlomyslnost, ka a neka, lhaní, zlodějna...

Tvá idylická představa o tom, jak si VŠECHNY dětičky (nebo většina) hezky hrají a maminka si je za chvíli vyzvedne, je sice roztomilá, ale poměrně zcestná...

To, že je všudemožně normální odkládat děti, i když to není nezbytně nutné, neznamená, že je to tak správně, to dá rozum ~2~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.