| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je to i můj sen - jednou se probudit a vidět bez nějakých pomůcek. O to víc, co jsem začala kolem dvaceti nosit čočky (to už je pěkně dlouho :-) ) - kolikrát si říkám kdyby tak se jí chtělo do toho "zarůst", že bych s čočkama šla spát a ráno prostě VIDĚLA.
Na brýle si nemůžu zvyknout celý život, v pubertě to byl stud, později mi pořád vadí různé otlaky a váha na nose a za ušima a nejvíc mlžení periferie, což mi vadí hodně v autě, ale i během běžných činností. S čočkama jsem zpohodlněla, ale je s nima práce a výdaje.

Takže jsem zakoukala do té operace. Dvě známé taky dobře nedopadly a kamarádka optik mě odrazuje a hrůzostrašně vypráví o rizicích nebo indivindi následcích, doplněno podrobným docela surovým popisem samotné operace mě spolehlivě odradí.

Pak zas čučím na netu na stránky těch klinik a pročítám diskuze a říkám si - s ohledem na rizika a zveřejněné negativní zkušenosti, kdo ty kliniky asi živí? Jsou to nemalé peníze, záruky těžko slíbit a těžko chtít, ale rozhodla jsem se se stavem svých očí prostě konečně smířit a nebudu bláznivě blouznit o nějakém kouzlu nebo zázraku.
Pokud nemáš těch dioptrií až tolik (jak psali ostatní, řešila bych až od -7 a více), zkus to jako já - je to vlastně hendikep - někdo musí dávat peníze za vložky do bot nebo spec. boty, nebo zubní impantáty nebo inkontinenční vložky nebo nebo nebo... Prostě tak to je.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.