| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zuzini když tady jsou lidi zvyklý vidět doktora jako boha, kterej co řekne musí člověk udělat.on nadřízenej já podřízenej.. tak nějak všeobecně .. moje doktorka koukala s otevřenou pusou když jsme se jí onehdá ptala jak účinkujou AD, co dělají s mozkem a tak. Prej jsem byla první člověk co se na to zeptal. Mě to přišlo normální vědět co mi nabízí a rozhodnout se jestli jo nebo ne.. jenže vězšina lidí si to prostě veme a nazdar a vlastně neví co polyká.. to samý je s těhu a porodem.Naordinujou nám genetiku, monitory ,ultrazvuky,tu vitamínek, tu zase něco jinýho všechno je hrozně potřebný a u porodu si pěkně lehnout v lepším případě polosednout, pěkně nastřihnout až k zadku,nechat maminku pěkně vyspat takže miminko až za pár hodin...my jedem podle toho jak pan dr řekne.a přitom je to naše tělo, naše miminko, naše zdraví a náš život.. a má to bejt naše rozhodnutí.Prodiskutovat to s doktorem a rozhodnout se.Změnit by se mělo chování doktorů i lidí

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.