| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

Dojanko, Ivčo, Lipo i ostatní - moc zdravím!!

Dojanko, ozývám se na skok z práce. Dneska jsme úspěšně začali už 6. týden, kdy Béda je úplně OK, tzn. bez kašle/rýmy/horeček/atb. - tak jsem neskutečně šťastná!! Nechci nic zakřiknout. Ale to denně bere 4 preparáty, tak zřejmě kvůli se tak drží (bronchovaxom, aerius, rakytník a Iskial). Příští týden budu volat na výsledky té krve, tak určitě napíšu, jak to dopadlo.

Se školkou se ale vůbec nenudíme - teď se tam zase chystá petice nespokojených rodičů proti ředitelce, ve středu je podpisová akce. Já jsem ředitelku neřešila, protože od ledna do července tam Béda chodil hrozně málo, prakticky vůbec, v září tam byl 4 dny, v říjnu zas 2x doma a jakoby doopravdy začal až 7.11. Takže vůbec netuším, co se tam vlastně děje nebo dělo a proč jsou rodiče nespokojení..... Petice má 5 stran A4, ještě jsem ji nečetla, ale v tu středu se s tím půjdu seznámit, co tam vůbec je....Já jsem typ, který radši ustoupí, zařídí si to jinak než abych se s někým dohadovala. Věc, která se mě nejvíc dotknula, je posunutí otevíračky z 6.45 na 7 hodin ráno - byla jsem a jsem stále jediná z rodičů, která dává dítě na 7 hodinu, takže nikdo jiný by se se mnou neozval. Musela jsem si posunout začátek prac. doby a dva dny zde zůstávám déle. Ale říkám - už to neřeším.

Za cenu Bédova zdraví jsem ochotna ustoupit v mnoha věcech, jeho zdraví má pro mě obrovskou cenu, takže spoustu věcí ve školce neřeším a taky nás spousta věcí řízením osudu minula. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Fakt nemůžeme mít chvilku klidu.~;) Ale zdraví je pro mě opravdu úplně nejdůležitější.

Jediné, za co bych bojovala, je skutečnost, že se ve školce hrozně moc střídají učitelky - učitelka, kterou měl Béda vloni, s ředitelkou nevydržela a utekla a před ní spousta jiných....teď má zase jinou dobrou a to bych nerada, aby zase odešla....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.