| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,

děkuju ti za všechny rady a za milé psaníčko, jsi moc hodná. Já se na té imunologii ptala, jestli dostane ty gamaglobulinové injekce, ale ta doktorka mi říkala, že podle krve má Eli imunitu v pořádku, že tam není potřeba dodat nějaké preparáty.

Jsem už fakt tak nešťastná, odpoledne to na mě padlo a bulila jsem jak želva. Holky, doma mám čisto, děti mají denně čisté prádlo, před jídlem si myjou ruce, dávám jim kdejaký preparát na imunitu a NIC ~n~~n~~n~.

Šári teď odjela do toho divadla se ségrou, tak mám zas nervy, jak dojedou domů, protože se tady zvedá šílený vítr, má přijít nějaký orkán ze západu, už to bylo na Karlovarsku, Chebsku, Źatecku a teď jsem koukala z okna a vichr už je pěkný. Už nám lítají kýble po dvoře. Děda slíbil, že jim pojede naproti autem k zastávce, kterou máme cca kilometr daleko od baráku.

Já jsem teď odběhla od žehlení, Eli se dívá na pohádku, předtím malovala. Teď se mi zdá, že se kašel trošku ztišil, ale noc na dnešek byla hrozná. Stékala jí rýma do krku a tak se dávila a pořád kašlala, do toho horečka, pak jsem jí převlíkala pyžámko, jak ho měla propocené. Snad dnešní noc bude klidnější.

Mně pořád nedává spát ten Biseptol. Na tom letáčku je sice napsáno, že je i na záněty dýchacích cest, ale připadá mi slabý. Ale zas tady nechci nějak polemizovat, nejsem doktorka, tak hold musím malé dávat to, co jsme dostaly a v případě zhoršení stavu budeme muset na tu pohotovost. To je další noční můra - pohotovost v Motole, to je kapitola sama pro sebe ~:(.

No nic, holky, budu vám průběžně psát, jak jsme na tom. Vy se opatrujte, je těch kašlů prý teď všude plno a zase tady na diskuzi nashledanou ~3~~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.