| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

Ivčo - naprosto tě chápu, že už tě to přivádí k šílenství, já jsem na tom podobně. Eli je vykřesaná z nejhoršího, ale tak nějak pořád kašle, ale už docela vlhce. Foukám jí ten Symbicort na "vzpamatování" plic, dobírá Biseptol, nesmí k tomu bohužel nic kyselého, takže s ovocem jsem teď na pětku ~:( No, ale ještě že se "drží". Dneska jsem byla ve škole pro úkoly na prázdniny, donesla tam 1 univerzální dárek, na kterém jsme se na třídní schůzce domluvili, že než aby některé děti dostaly 4 dárky a některé třeba nic, tak každý donese 1 dárek a pak se bude losovat a na každého opravdu vyjde 1 dárek. Koupila jsem knížku a takového toho hada problíkacího mezi prsty. Knížka je o Bolkovi a Lolkovi a jejich cestě kolem světa doplněná hodně barevnými fotkami zvířat a přírody, docela se mi líbila. Je pro děti od 4 do 12 let, tak snad knížka nikoho neurazí.

No, jinak jsem dneska odpoledne ještě dokupovala poslední dárky, zase nás vezl náš děda, chudák s námi čekal v obchodech 3 hodiny, měl už hlad a žízeň, já mu koupila colu, ale už se mu chtělo strašně na záchod, tak se ani nenapil a na jídlo se těšil na rajskou od babičky.

Šári dokupovala poslední dárečky pro spolužačky, dává i dvěma spolužákům, tak jsem jí to pomáhala balit.

Eli jsem koupila v KFC 2 vařené kukuřice, ona je strašně miluje a zbývající dárky, musela jsem to hned schovat, protože ona má oči hned všude. :-)

Gerberko, já zatím s žádným bylinkářem nemám zkušenosti - vlastně jo - s bylinkářem E.V.Havelkou, on měl u nás na vsi poradnu: uhodl mi, že čekám druhou holčičku a taky se trefil do zdravotního stavu rodiny a taky, že Šári že snadno půjdou cizí jazyky. Byla jsem u něj v roce 2005:


Lipuško, kdybys chtěla a nevadilo ti vložit sem nějakou fotku z taneční hodiny, ráda se podívám :-)

Tak holky, zatím ~3~
P.S. Ivčo, a ten výsledek CRP ještě nevíte? U nás ho dělá doktorka v ordinaci na počkání na tom přístroji, trvá to asi 2 minuty. Já jsem za ten přístroj tak ráda, vždycky si to zaplatím a i pro doktorku je to určitě lepší vidět, jestli je to nízké nebo to leze nahoru. Kolikrát to na dítěti není třeba poznat, že má třeba někde v těle zánět a CRP pak ukáže vysokou hodnotu a tak se ještě ten den nasadí antibiotika. Určitě nech Kájíka ještě před svátky zkouknout, ať nikam o svátcích nemusíte. A napiš, moc na vás myslím a držím palce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.