| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

KAculo,ja jsem mela v tehotenstvi s druhym synem hcg zase extremne nizke a k tomu bilkovinu Papp-A skoro na nule,takze mi tim padem vysel pozitivni screening 1:20 na Edwardsuv a Pataauv syndrom~a~
UZ bylo v pohode,NT dobry,NB byla.
Bohuzel jsem se nechala natlacit do CVS,dopadlo to dobre,syn je naprosto zdravy a dneska VIM,ze to bylo zbytecny a uz bych nikdy dite takhle neohrozila,navic jsem tenkrat krvacela,uffff.Ten Edwards.nebo Pat.syndrom by byl totiz jasne videt na UZ~4~

Ted jsem tehotna potreti,prvotrimestrialni test uz jsem podstoupila a hcg bylo tentokrat v norme,Papp "kupodivu" opet nizsi.Celkove mi vysel vysledek negativni,presto mi u Apolinare do zpravy napsali,ze doporucuji konzultaci s genetikem a pozvali si me na fetalni echo v 16.tt,to jsem rada sla,tentokrat jsem nemela sebemensi strach,aspon jsem videla miminko a srdicko je opet perfektni~R^Na genetiku kaslu,sami pak ani nechteli trippl test (ani bych ho nepodstoupila).

Pidila jsem se po tom,proc mam jiny hodnoty a dosla jsem jen k tomu,ze to nizky Papp muze byt znamka hroziciho potratu nebo spatny fce placenty,nastesti u me to bylo v pohode,evidentne to "tak mam" a ani geneticka a zadny dr.mi to neobjasnil,proste se to nevi.
Tak to ber taky tak a ver,ze je miminko zdrave~;((~s~~m~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.