| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Ivčo,

to je výborné, že zápis tak dobře dopadl, že škola na vás udělala dobrý dojem. A teda čučím, jaký "program" se šmouly tam budoucím prvňáčkům nachystali už k zápisu. Tohle by v té naší škole nezorganizovali ani omylem - když šel Jindra k zápisu, tak to bylo takové vše normální, formální, ale ti šmoulové jsou bezva nápad!

Prosím tě, jak jsi napsala o Kájíkovi, že se jenom koukal za oknem na sněhuláka, tak jsem se tady málem rozbulela~n~....já jsem tak pitomá, že mě rozbrečí snad kompletně všechno - jenom si na něho vzpomenu a už je to....Pevně věřím, že se to MUSÍ jednou zlomit ty věčný nemoce a Kájík bude dobrý! Ale říkala mi ta alergoložka, že ovzduší je rok od roku jenom horší a horší, že to všechno dýcháme, tak není se co divit, že tvoji starší kluci se před x-lety jako malí tak drželi. Já se taky kolikrát divím, jak je možný, že ten starší Jindra byl daleko zdravější než ten Béda - a to je mezi nimi rozdíl jenom 7 let!! A mám taky pocit, že těch aut okolo bylo určitě míň, tady tu hlavní silnici jsem tenkrát přecházela s kočárkem úplně bez problémů a s Bédou je to nemožný, kolka tady projíždí aut. A to je tak všude a ve všem....

Dojanko - sice nemám za sebou takovou zkušenost jako rozvod - jako máte vy dvě s Ivčou, ale jak to napsala Ivča, tak s ní stoprocentně souhlasím!!!~x~~R^ Ono ani nikoho hledat nemusíš, nějak si tě to najde všechno samo~;) - a to tehdy, když to absolutně vůbec nebudeš čekat!!!~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.