| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ty homeo kapky do nosu se jmenují Euphorbium compositum. Je to taky polykomponent jako Lymphomyosot čili složenina. Nám řekla doktorka, že při tak veliké mandli už by nám tato složenina nepomohla. Kája bral na zánět Siliceu. U Elinky by to určitě chtělo taky lék na míru. Jak tu všichni píšete určitě bych začala vyšetřením na ORL. Dojanko v Praze je určitě hodně možností, nezbývá než hledat. Ten přístup doktorů je hodně důležitý. Co doktor, to jiný názor.
U nás zatím vše OK. Včera jsme byli na kontrole homeo a dopadli jsme uspokojivě. Bylo řečeno, že u Káju začíná restart imunity a že to postupuje dobře a půjde to rychle. Podle výsledku měření se dost zlepšil. Bude brát streptococcinum + další homeo. Koupila jsem mu sprej od Justu Eucasol. Je to antibakteriální a krásně se při něm dýchá, hezky to protáhne. Jmenuje se Eucasol. Nastříkala jsem to Kájovi na polštář a krásně voněl celý pokoj. My máme doma hodně suchý vzduch. Zdálo se mi, že se nám líp dýchá. Dá se to použít i na kapesníček nebo třeba nastříkat na tričko. Tolik typ ode mě. Taky válčíme jak se dá. Dnes jme byli na kontrole u dětské. Zas básnila, jak se Kájovi hodně zmenšily krční mandle. CRP měl 7. Tak uvidíme jak dlouho vydržíme. Gerberko jak bylo ve školce ? Četla jsem, že řádí neštovice. Kája je proti nim očkovaný. Už jsme se dostali několikrát do kontaktu a nikdy je nedostal. Doufám, že to tak zůstane. V loni je chytla holčina od kamarádky a taky byla půl roku v kolotoči nemocí. Já sama jsem je měla až ve třiceti a byla to hrůza. ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.