| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, moc všem děkuju ~x~.
Elince jsem byla dneska ve škole pro novou písanku, učitelka mi ukázala, co během tohoto týdne probírali, myslela jsem si, že bych ji zítra dala, ale budou tam mít na návštěvě ve třídě školku - celé dopoledne (Eli taky loni byla navštívit v rámci školky 1. třídu), tak si říkám, že tam bude stejně blázinec, raději ji ještě zítra nechám doma.

Ale holky, já už jsem zas z toho celá pryč - Eli má zase výtok na kalhotkách. Pamatujete si, jak v listopadu měla také takový žlutý výtok a po kultivaci jí tam vyšel pozitivní streptokok, muselo se to přeléčit Penicilinem. Tak vám nevím, co s tím. Máma mi už nadává, že to neni možný, aby holka měla každý měsíc antibiotika, že to může mít od té rýmy, že mám počkat, jestli to nepřejde a mám ji prý posadit do lavórku s heřmánkem.

Jenomže dneska se ty bylinkové sedací koupele už nedoporučují, spíš můžou ublížit, tak tomu nechám volný průběh, dám jí týden, jestli se to vzpamatuje.

Holky, kdybych byla nějaká šmudla, ale denně se malá sprchuje (ani nesedá ve vaně), denně má čisté přežehlené spodní kalhotky, nepaří se v punčocháčích, dávám do školy volné sametové tepláčky (džíny mi nechce nosit, i když jsem jí koupila ty džegins v pase na gumu, tak to prostě na sobě nesnese). Tak mi řekněte, z čeho to zase má.

On se prý ten bacil z nosu může krevní cestou doplavit i do spodku a dělat tam neplechu. Já už vám nevím. Nebo s ní mám zítra skočit na středisko, aby jí doktorka zase ze spodku udělala výtěr? Co myslíte?
Výsledky by byly příští týden někdy v pondělí nebo úterý.
Nechce se mi do ní zase prát Penicilin po 8 hodinách. Já si pamatuju, že když byla Šárka malá, tak kamarádila s jednou holčičkou, která byla ze strašně sociálně slabé rodiny, ale byla strašně hodná, ráda k nám chodila a ta říkala kolikrát, že má dole pálení nebo výtok a její máma to absolutně neřešila, šoupla jí vložku a bylo to. No a holčina je v pořádku. Tak nevím, jestli si toho nemám všímat a počkat nebo co???
Nebo jí mám zítra nechat na středisku udělat CRP, jestli nemá v těle zánět? Ale to by zas měla horečky nebo ne?
Já už jsem z toho úplně na palici~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.