| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky,
tak na výtěr jsme zatím nešly,má "ve spodku" rozpatlanou tu žlutou mastičku,takže výtěr by asi stejně byl zkreslený,nevím. Uvidím,co to udělá po týdnu.Zatím si na nic nestěžuje,že by jí mastička pálila nebo tak něco.Pro jistotu jsem jí včera dala ještě Uroval akut - na močové cesty, je to přírodní, do nosu kapu stále ty Bendovky, ale nos je pořád ucpaný.
Jak chodím na ORL na Prahu 6, tak k tomu doktorovi bych Eli vzít nechtěla, protože on to s dětmi neumí.Hned vedle má ordinaci jiná doktorka ORL,má v pondělí odpolední ordinaci (ten můj ORl už tam nebude),tak tam pravděpodobně s Eli dojedu.

Jinak ex-manžel se nabídl,že by nás vzal "na čerstvý vzduch", navrhuje Monínec - že by to na začátek nebylo tak daleko (asi 70 km), tak jestli bude Elince dobře, tak bychom tam sjeli příští týden na prodloužený víkend. V pátek budou pololetní prázdniny a ve čtvrtek má Eli narozeniny (7 let). Holky, ona strašně shání plyšového Pikaču, ale nemůžu ho sehnat. Když už se mi ho podařilo sehnat na MMB, tak paní je ze Slovenska a vůbec netuším, jak bych provedla platbu. Nemáte někdo zkušenost, jak je to se zbožím z ciziny a jestli se dá poslat např. dobírka. Ona cena je samozřejmě v eurech (stojí 17), k tomu prý poštovné 7 euro, ale jak provést tu platbu. Eli na něho strašně čeká, pořád se mě vyptává, kdy už jí přijde.
Zbláznila se do Pokémonů, každý večer na ně kouká v Animáčkovi (už jsem psala, že je to taková holčička polokluk, miluje dinosaury, Bakugany, teď ty Pokémony - ještě by si strašně moc přála-ještě víc než Pikaču - Staravii z Pokémonů, je to takový ptáček hnědý.
Kdyby byla klasická holčička jako Šárka, tak bych jí koupila panenku mimino nebo Barbínu a bylo by to, ale takhle netuším.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.