| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,

jsem dneska tak vystresovaná z té Elinky. Navečer měla zase 37 - vím, je to jenom zvýšená, ale představ si - ona hrozně miluje Animáčka a chtělo se jí čůrat, nechtěla odbíhat na záchod, aby jí něco neuteklo v televizi, tak si přinesla starý nočník a vyčůrala se do něj ~f~ (vím, je to už ostuda) a já to šla pak vylít a zhrozila jsem se, jak měla kalnou moc s kousky jakoby průhledné sliznice (jako když do čaje vymačkáš citrón, tak takový ty kousky).
Myslím si, že se jí ta rýma vrazila "do spodku" se vší parádou - ten výtok + zánět močových cest. I když si tedy při čůrání absolutně na nic nestěžuje, nechodí pořád čůrat - dneska asi 4-krát za celý den, tak ta moc je úplně kalná, že přes ní není vidět.
A to pije hodně. Tak mám toho zas plnou hlavu. Zítra ráno ji dám vyčůrat zas do nočníku a uvidím. Dala jsem jí UROVAL AKUT (mám ho doma v pohotovosti kvůli Šárce, protože ta jako dítě na záněty moč. cest strašně trpěla). Zrovna nedávno jsem ho v lékárně kupovala do zásoby. No, jsem zvědavá, co ráno.

Holky, já už se z toho zblázním.
Z těch mrazů mám taky strach. Mají se stupňovat a koncem týdne až -30. Ale to bude někde na Šumavě, ale ve městech hlásí až mínus 18.
Já z toho šílím kvůli těm našim zápalům plic, Šárka chodí ráno brzy na autobus, tak si bude muset dát šálu přes pusu,aby nedejchala ten mrazivý vzduch a Elinka to má dobrý, tu vozíme autem.
Ono to není nic dobrýho ten ledový vzduch na ty průdušky a plíce. Musíme dát něco přes tu pusu.

Holky, zítra napíšu, jak jsme na tom. Ségra zas před chvílí volala, že synovec má 38. Bolí ho v krku, rýmu nemá. Tak uvidí zítra, že by museli kdyžtak na pohotovost nebo eventuelně počkat do pondělka na doktorku. Ještě napíšu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.