| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přes veškeré úsilí nám byla domů zavlečena mimořádně nepříjemná viróza, s níž se pereme už od začátku ledna.

Ačoli jsem doufala, že mimino to mine (to si totiž jen tak bokem prodělalo šestou nemoc), má moje tříměsíční holčička už třetí den rýmu jak trám.
Vypadá, jako by jí nkdo nastříkal do obličeje slzák.

Zatím všechno vykýchala, na noc jí dávám na doporučení dr. 4 kapky Fenistilu, aby splaskly sliznice, ale mám připrvený lux na minimální výkon s odsávačkou.

Včera jsem si přečetla všechny možné názory a zjistila jsem, že ani v tomto případě nepanuje mezi pediatry shoda - jedni odsávají, druzí neodsávají, jedni doporučují odsávat na minimální výkon, druzí na maxmální, další jen tak oťupat odsávačkou kolem nosních dírek...

Osobně odsvačku z duše nenávidím a nikdy jsem to nepřeháněla - myslím, že je to dobré na bakteriální infekci, na zelenou rýmu, která ráda sedá do dutin a uší a nejde vysmrkat, ale na běžnu virózu asi ne...

Jak je to teda? ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.