| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

LIPOO - ach jo....díky za tu předpověď počasí, já jsem cáklá, já to furt sleduju, nejlepší na ČT24 v 17.55 každý den. Jako nejhorší budou ty rána - na to dojití do školky, Béda teda bude nabalený, ale mám obavu z toho dýchání mrazivýho vzduchu. Já ho jinak pořád "trénuju", co to jde - včera hodinu venku, dneska hodinu a půl venku a to je aktivní, pořád chodíme, okolo řeky a tak, takže myslím, že nějak choulostivý není a ani bych to nechtěla. Jinak já jsem pořád taková ta "kvočna" okolo těch děcek~f~, no, pořád se strachem, aby ten malý byl v pořádku ve školce a tak.....jiná už asi nebudu~;)

DOJANKO, tak jak je dneska? snad jste nemuseli dneska na pohotovost se synovcem??? Napiš, jak to dneska vypadá. Zítra myslím Eli do školy nejde, že?? Máte ty doktory - ráno dětskou a odpoledne ORL, viď?? To jsem tedy vyloženě žádostivá, co vám řekne na tom ORL, budu moc myslet!!!!

Ahoj IVČO - ozvi se taky, jak se máte??? Co Kájík, je dobrý?? Bude ještě doma, máte hlídání, viď?? Bylas na ošetřovačce a zítra u jdeš naplno do práce??

Tak zatím VŠEM~;((~;((~;((+~x~~x~~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.