| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

moc vás tady všechny zdravím. Byla jsem asi hodinu a půl s Elinkou na rybníku (tedy ona je to požární nádrž), holky, tam vám je krásný led. Žádný sníh, hladký, Eli se vyjezdila. Měla tam kamarádky ze školy, vůbec nechtěla domů. Ale myslím, že hodina a půl v těch mrazech bohatě stačí. Chtěla jsem tam být tak do hodinky, ale neuspěla jsem.
Jinak Elinka stále smrká, ze školy nosí všechny kapesníky posmrkané (chce jenom látkový kapesníky, dávám jí tam 4 a všechny 4 jsou pomuchlaný). Rýma jí jde z nosu dobře, ale je to divný, že stále neustupuje.
Doktorka na středisku mi říká, abych se jí už o ten nos pořád tak nestarala, že když smrká, že to je hlavní a CRP má taky v pořádku.
Třeba tam má nějakého bacila (v listopadu měla taky pneumokoka a byla přeléčená penicilinem a jak je vidět, tak to zabralo na necelé 2 měsíce). Nechci už do ní žádná antibiotika ládovat, když nemá teploty a nic ji jinak netrápí.
Ten výtok ve spodku se snažím vyléčit tím Macmirorem, tak uvidím. Zatím nevím, jestli se to lepší, protože má od té mastičky všechno žlutý.

Zítra nese do školy bonboniéru pro děti, má narozeniny. Teď tady má tátu, přivezl jí dort a dárky (mimo jiné červenýho velikýho papouška, tak je celá unešená, že ten modro-žlutý papoušek Mek má konečně kamaráda).

Ty hory jsem zatím zrušila a přeobjednala jsem to až na 14.2. na Šumavu. Exmanžel je ochotný nás tam odvézt i tam s námi být, tak snad do té doby zase Eli neklekne. Jsem ráda, že se dokážeme kvůli holkám domluvit, že spolu vycházíme normálně bez hádek a výčitek.

Jinak také moc zdravím GD. Myslela jsem na tebe, jak se ti asi vede, jsem ráda, že jsi napsala. Jsem docela vyjevená z toho Klacidu, že by nemusel zabírat. No to je něco. Pořád říkám, že ty bacily jsou rok od roku agresívnější. Ještě trnu, abychom přežili ve zdraví chřipkovou epidemii, která na sebe určitě nenechá dlouho čekat. Na podzim jsem se nechala poprvé v životě očkovat, tak jsem zvědavá, jak to ustojím.

GD - a co ta únava? Lepší se to?
Jinak Lipuško, dívala jse se na to tvoje video, děti tam tancují moc pěkně, nejvíc se mi asi líbila polka, s jakým elánem to tancujou a jak pak vždycky ty holčiny poskočí. Fakt moc pěkný.

Ivčo, a co u vás? Co Kájík? Všechno v pořádku?

Holky, to zas budou ráno mrazy, já se vždycky úplně bojím podívat na teploměr. Dneska jsem měli -13 a zítra to tipuju pod 15. Ještě, že máme doma dědu, co nás denně vozí do školy a ze školy. Je to takový náš obětavý taxikář.~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.