| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

tak u nás neveselo, truchlivo.....hlásím, že s Bédou jsme zase tam, kde jsme byli.....jsem z toho úplně hotová.~n~~n~

Včera odpoledne se vůbec nijak "nezdál", byl celkem v pohodě, normálně si hrál, na nic si nestěžoval, jenom mu trošku teklo z nosíku, ale to je úplně normální....Nicméně v 9 hodin večer, jak šel spát, tak už mi bylo divný, že má absolutně ledové nožičky a ručky. O půlnoci hořel jak kamna, šílené. Ve 2 hodiny ráno se vzbudil, stěžoval si, že ho bolí krček, změřila jsem ho - mám normální rtuťový teploměr, jinému už nevěřím, digitální jsem měla 3 a značkové a všechny měřily blbě. Tak jsem ho změřila a holky, on měl 40 C, hned jsem mu dala Nurofen. Do rána jsem samozřejmě nespala a poslouchala ho.

Takže jak ráno přijel manžel po noční, tak jsem mu hned hlásila, že jedeme k doktorce místo do školky. V 7 hodin ráno měl 39 C horečku, dostal další Nurofen.

Doktorka ho zkoukla, průdušky úplně čisté, krk hrozně nateklý - nateklé ty mandle a červené, prý angína. Takže dostal penicilin - Ospen po 8 hodinách. Kdyby se zhoršil, tak přijít v pondělí, jinak stačí ve středu. Samozřejmě je mi jasný, že příští týden bude celý doma, přemýšlím nad tím dalším týdnem, uvidím, jak bude vypadat. OČR mám zas od pondělka - ale jdu do práce něco dodělat, dnešek mám, že jsem u lékaře.

Holky, já jsem z toho zas totálně na dně a nešťastná, však si to dovedete představit. Ve školce vydržel 6 dnů a zas marod. Kde to mohl chytit?? Včera nebyli venku a do školky jel autem. Tu minulou nemoc měl stoprocentně doléčenou - doktorka ho poslouchala 2x a alergoložka taky a průdušky měl úplně čisté - jinak bych ho do školky nepustila, to já zas neriskuju.

Momentálně leží, má smutná očička, dlachní si šašíka a plínky a vzdychá tady~n~....teď mi hlásil, jak je mu zima - to jde zas na něho horečka, to je mi jasný, uvidím, kolik bude mít. Z nosu se mu taky spustila rýma.

Doufám Dojanko, že si dnešek ještě užijete na ledu~R^~n~~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.