| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lipuško - rada tě tady zase vidím ~x~. Já teď přijela se Šárkou z Dejvic, byly jsme se podívat v tom novém obchodě se šatama, mají tam nádherné šaty, ale hodně drahý - od 3 do cca 6 tisíc v průměru (koktejlky). Šárka je konečně "celá", že jsem tam s ní jela. Ona si jinak jezdí ráda sama, ale sem nechtěla, že by se k ní hned hrnuly prodavačky "můžeme vám nějak pomoci", ona tohle nemá ráda.
Vyzkoušela si troje, ani jedny jí neseděly, ale stejně bychom je nekupovaly.
Stavila jsem se ve spořitelně vybrat nějaké peníze, pak v drogerii Elince pro svíčky na dort (zítra máme oslavu) a pak zpět domů. Na sluníčku ani tak zima nebyla :-).

Elince jsem koupila v KFC kukuřici, teď ji akorát dojídá a už mi hlásí, kdy půjdeme na led. Musím do sebe hodit horký čaj, spodky už mám na sobě, tak do hodinky vyrazíme. Ale jen na chvíli.

V KFC jsme si se Šárkou daly Latté, ale už naposled - už ho tam nekoupím. Daly jsme si ho jen proto, abychom se zahřály, ale kafe hrozný - jak "druhá várka", hořký, málo mlíka a to samé se nám stalo už i u McDonalda. Takže jsem s Latté skončila. Připadá mi, že všichni všechno šidí. Ani ta pěna z mlíka už není taková jako bývala dřív. No - použila jsem se a s kafatama je utrum.~Rv

GERBERKO - co Bédík? Stále hicuje? Moc na vás myslím. Až ti vyjde chvilka, napiš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.