| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

moc vám děkuju za příspěvky a že na mě myslíte...

Bédík měl přesně v poledne horečku 39,6 C, dala jsem mu další dávku Nurofenu. Od té doby jsem ho neměřila, leží, buď jenom odpočívá nebo se dívá na televizi. Další dávku toho Ospenu bych mu měla dát v půl páté, aby to bylo přesně po 8 hodinách, ale risknu to o hodinu dřív, dám mu ho okolo půl čtvrté. Vůbec nic nejí, musím ho nutit, aby si dal aspoň po douškách vodu. Občas odkašle, vyloženě takový ten odléhající "chrchlák", doktorka ho poslouchala a na průduškách nemá nic. A má hrozně špatný hlas, skřípe jako skřivánek - no je to asi v tom krku + hrtanu. Jindra to jednou kdysi taky měl - ale ten neměl takové horečky, to pamatuju....

Holky, já si to vůbec nedovedu vysvětlit....dávám si za vinu, že jsem ho dala brzo do školky po těch průduškách. Ale on byl úplně doléčený, vše dobrané, naše doktorka ho poslouchala 2x a ještě nezávisle i ta alergoložka, jak jsme byli a na průduškách už vůbec nic neměl. Vše jsme poctivě dobrali včetně Prospanu a celého Bronchipretu, samozřejmě ten Sumetrolim až do poslední kapky.

Já bych absolutně neriskla dát ho dřív, to by mi svědomí prostě nedalo. A to mi učitelka říká, že když řekne rodičům, že dítě smrká nebo kašle, že si ho pak nechají den, dva dny doma a dají ho znovu do školky - no to mi řekněte, přece za den, dva se nic nevyřeší, když je děcko nachlazený - no ne,?? Jedna maminka mi říkala, že minulý týden její synek nechodil, že měl píchané ucho - no to mi řekněte - s píchaným uchem JENOM týden doma????? Chachá!!! Béda měl zánět stř. ouška v březnu, neměl ho ani píchané a nebral atb. a byl doma 14 dnů!!!! A v těchhle mrazech s píchnutým uchem do školky - já to fakt nechápu....jenomže odtoho se asi odvíjí, jak se to tam roznáší....

Ten černý kašel ve mně taky hlodá, ale doktorka říkala, že by se to neprojevilo v krku, že by opravdu "jenom" kašlal - samozřejmě ten nepříjemný "kokrhavý" kašel, ale v krku by neměl nic, tak se utěšuju....

Holky, já znovu opakuju - já to nechápu v té školce, kdybyste viděly, tak jsou děcka, který tam chodí prostě neustále nonstop, pořád je tam vidím a NIKDY nejsou nemocný - oni asi vážně mají štěstí nebo co....Pro mě je to absolutně nevysvětlitelné....Jako myslíte, že tam někdo z těch děcek roznesl angínu nebo tak něco?? a ten malý to chytnul?

Jediná, ale opravdu jediná útěcha je, že ty 2 měsíce byl opravdu úplně zdravý, jak tady melu donekonečna.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.