| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj GERBERKO ~3~,

moc tě zdravím. Vidíš, že jsem to uhodla - Bédíkovi je už líp. To je moc dobře, hlavně, že už nemá teploty nebo jen zvýšené. Penicilin na angíny dobře zabírá a není to nějaké drastické antibiotikum.
Já někde kdysi četla, že tyhlety antibiotika, která se dávají po 8 hodinách, jsou daleko šetrnější k organismu než ty, které se dávají jenom jednou denně.
Tak ať je Bédíkovi už jenom líp a líp ~x~~x~~x~.

My jsme se před půlhodinkou vrátily z ledu. Tam bylo dneska dětí jako smetí a člověk, jak je v pohybu, tak vůbec není zima. Elinka tam potkala svoji učitelku (má malého synka - asi čtyřletého), učila ho na brusličkách. Holky, já to dala včera i dneska taky na nohy a tááák jsem se vyjezdila. Aspoň na pár let dopředu určitě. Led je bez sněhu, hladký, jen tam dneska bylo strašně narváno, velký kluci tam hráli hokej, měla jsem strach, aby Elince nevyrazili pukem zuby. Naštěstí jsme se tam všichni tak nějak proplétali.

Mojí kamarádky maminka (68 let) si taky nasadila brusle a ošklivě spadla, stěžovala si na koleno, ale pak jsem ji viděla, jak se prohání po ledu. Kéž bych měla tolik elánu v jejich letech.

Šárka s námi nechodí, nebaví ji to a ani se na bruslích moc neudrží a já ji chápu, je to pro ni nepříjemná představa, kdybych ji učila v 15 letech bruslit. Když byla ve věku Elinky, tak jsme samozřejmě taky chodily na led, ale nešlo jí to, bála se na tom stát a postupem času už na led nešla vůbec. Zato Eli jezdí jak drak přes celý rybník a dneska mě učila otočku, no samozřejmě jsem se vymlátila. Včera jsem padla na ruku, že jsem myslela, že to mám naštípnutý a dneska to odnesla p---l.~t~

Domů jsme přišly vyhladovělý jak vlčáci, já jsem si dala česnečku s chlebem a Eli chtěla udělat toust a k tomu okurku a rajče. Všechno jsme zblajzly.

Ivčo - a jak u vás? Všechno v pořádku?
Lipuško - a co tví kluci? Také všechno dobrý?
Gerberko - přeju konečně klidnou noc a Bédíkovi ať se to už jen lepší.~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.