| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

tak s Bédíkem to dopadlo tak, že v noci byl dobrý, horký se mi nijak nezdál, nicméně ráno 38,7 horečka. Takže jsme s močí jeli k doktorce. Všechno jsem jí popsala, jak mu pořád přetrvávají ty horečky atd., bylo vidět, že se vyloženě zalekla. Poslechla ho - tam nic, koukla do krku - tam špatný, prý horší než v pátek. Moč posílají na rozbor, stejně tak výtěry z krku a z nosu.

Vyměnila mu atb. - dala mu nějaký SUMAMED - je to makrolidové antibiotikum, já tomu vůbec nerozumím, v těch atb. se tak nevyznám. Je to jenom na 3 dny - každý den ve stejnou hodinu 2 tablety. První dávku jsem mu dala ted ve 13 hodin. Je tam milion nežádoucích účinků, až je mi z toho samotné zle...ale co se dá dělat. Dojanko - neznáš to?? Neměli jste to náhodou??

Výsledky výtěru a moče budou nejdřív ve čtvrtek v poledne, pak se ještě domluvíme, že v pátek ráno bychom přišli na krev - teď by prý bylo stejně všechno "špatné". I ten Sumamed prý po těch 3 dnech nějak "udrží hladinu", že to nějak přetrvává či co. Holky, já tomu vůbec nerozumím, co je to za patáky, jenom doufám, že mu to pomůže.

Já nechápu, kde něco takového mohl chytit, tak urputnou infekci či co to je....ve školce nikdo takhle namarodí - když jsem se tam ptala....

Jinak to zůstává tak, jak jsem psala - příští týden přeruším OČR a pak nanovo, jinak to vyřešit nemůžu.

Ten Sumamed jsem sháněla ve 4 lékárnách, vůbec jsem ho nemohla sehnat, až v 5. lékárně ve městě jsem ho sehnala.

Dojanko - co si o tom myslíš??

Ivčo - neměl ten Sumamed taky náhodou někdy Kájík??

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.