| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tušení jsem měla už dáááávno a doktorku jsem na to neustále upozorňovala,že synovo zvracení mi dělá starosti. Momentálně máme na reflux helicid,který syn dostává jednu tobolku ráno. Neměl by jíst čokoládu a sladkosti(bohužel ne vždy to jde ohlídat tokdyž si nedá dědeček říct nebo včera na karnevalu kdy jsem odběhla a kamarádka mu dala hned 3 čokoládové mince~q~)

Ted k otázkám syn velmi velmi špatně jí a mně to strašně trápí.Vím jak by měla vypadat skladba jeho jídla bohužel to do něj nedostanu ani za nic!!

Vůbec nechce jíst pečivo a spoustu dalších potravin. Nejraději má jogurt,ale jen čokoládový žel bohu zrovna tu čokoládu nesmí že? Nevím si s ním už rady. Nachystám mu večeři namažu půl krajíčku chleba a dám mu na to kvalitní šunku jednou si kousne a hotovo kolikrát i ten jeden kousek zase vyplivne jako by měl problém to i spolknout to samé i s jinými jídly požvýká to v puse a jakoby měl problém to dále posunout. Kaše a jiné slizovité věci u nás naprosto nehrozí z toho je šavle jako hrom. Ńakonec vždy skočíme u jogurtu k večeři aby v tom žaludku aspoň něco měl!! Někdy zkusím stylem nechceš jíst nejez když nemáš hlad a on se potom s bolením břicha vzbudí o půlnoci a já do něj u lednice tlačím jogurt.~n~

Dneska ráno se poblinkal i po tom jogurtu. Dostal tedy jen jablko a to skoro celé snědl.

Ptám se spíše nějakého lékaře jestli toto vše může mít souvislot s tím GER a co s tím dělat?? Nasadit jinou léčbu? Nestálo by za to navštívit nějakou výživovou poradnu? Předem děkuji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.