| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je to strašně individuální, co člověk, to jiná povaha, charakter atd.

Když mi bylo 21, seznámila jsem se s manželem - je o 17 let starší, navíc já VŠ, on vyučený - čili rozdíly byly nejenom věkové.....je to ovšem hodný šikovný inteligentní chlap, který je mi v každé situaci oporou. Ne že bych si ho vytrucovala před rodinou - to vůbec ne, bylo to celkem klidné, rodiče se tak nějak "smířili", taťka je nakonec rád, že mám doma šikovného chlapa, který se umí postavit ke každé práci.

Nám to vyšlo - aspoň zatím~;), v červnu budeme 15 let manželé, máme dva krásné kluky.....

Neměnila bych, jsem za těch 15 let ráda, že jsem s ním prožila, doufám, že nás čeká ještě x-let dalších společných.....

Samozřejmě věkem se člověk mění - každý člověk se mění, já i on, takže potom je potřeba vždy všechno "sladit" a jede se halt dál~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.