| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

DOJANKO - mně už je zaplaťpánbůh dobře, normálně jsem byla v práci, unavená nejsem, ani nekašlu, jenom občas mi to odlehne, to už nic není. Dělám si ty čerstvé grepy, občas šumivej multivitamín+minerál, preventan - tak nějak se posiluju.....Některý den musím odskočit z práce k té mojí staré doktorce se žádankou o kartu - na kontrole jsem se jí vůbec o ničem nezmiňovala, že míním od ní zdrhnout - to není můj styl, neumím být na někoho zlá a neumím oplácet, takže na té kontrole jsem ji nechala, ať to ukončí a hotovo. A šla se zaregistrovat k té nové. Jestli mi tu kartu dá do ruky nebo pošle poštou - to nevím, to se dozvím - teda snad.

Ve školce STÁLE visí na nástěnce hrozba toho černého kašle~:(, jestli někdo další tím onemocněl - to nevím..... Ale jak jsem psala, je tam teď totální bezvládí či jak to nazvat - 2 učitelky chybí (i ta Bédova - nevím ale, co jim je, s čím onemocněly) + ta kuchařka už čtvrtý týden, žádnou náhradu ředitelka nezajistila. Mrzí mě, že třeba dneska Béda nešel ven - netuším, s jakýma děckama byl pospojovaný. Ráno v té jeho třídě je ředitelka a ta ty děcka okolo 10. hodiny "odevzdá" zbylým učitelkám, ať se s tím nějak poperou....ach jo, snad už se aspoň některá vrátí. Ono je to hodně znát a ty zbylé učitelky lituju, mají hromadu dětí na starost a ředitelku nic nezajímá.....

Jestli si dobře pamatuju, jak psala IVČA o té imunologii s Kájíkem - tak myslím, že kontrolu mají na imunologii až v květnu, že prý ten Luivac, jak ho Kájík bral, tak nějak přetrvává v těle i půl roku nebo tak nějak. Krevní testy - nevím, jestli byli.

Béda právě z krve žádný imunodefekt taky nemá - přesně jako Eli, jenom mírně podlimitní to železo (jenom o nějakou setinku) a podle imunoložky ten broncho-vaxom úplně stačí pro něho - ona ho taky hrozně chválila. Těžko říct - každopádně od začátku ledna měl už troje antibiotika a to ještě není ani konec února.....Ale ty mrazy, jak byly ten první únorový týden, halt "nevydržel", no....~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.