| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, já jsem zralá na mrtvici, fakt.

Tak Béda byl dneska ve školce, přes víkend mu vůbec nic nebylo, a volala jsem teď manželovi, jestli je vše OK a není - protože malý se prý ve školce 2x pokadil, takže mu naznačovali, jestli nemá nějaké potíže nebo jestli průjem......, takže zítra do školky nejde - naštěstí tentokrát je manžel doma až do pátku - v pátek začíná zase cyklus těch směn, takže s ním může být. Uvidíme, jak se to vyvine....koupila jsem ještě jedno balení Biopronu junior - kupuju mu vždycky ty sáčky (jsou pekelně drahý, ale mají dobrou chuť a bez problémů to sní a je tam hodně kmenů těch probiotických bakterií).

Naštěstí Jindra je dobrý a jde zítra do školy.
Máme silné podezření na zákusky, které byly v sobotu u našich - máti je koupila kdesi po 8 Kč/kus nebo co, no nevím, moc jsem jim nevěřila, když nám to máti naservírovala, nicméně jsme si museli ze slušnosti dát, že....ten Jindra by tomu odpovídal, že mu to nesedlo, když hned od sobotního večera blil až do neděle, že to nestrávil.

ACH JO~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.