| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

fajn, že jste se ozvaly Dojanko a Ivčo

DOJANKO - tak ono to u Eli všechno vychází tak nějak, jak jsem já taky "vycítila" - že po tom zápalu plic se tělo dává dohromady tak dlouho, půl roku až rok - to souhlasí. A s tím ORL - tak to ti říkáme pořád, abys s Eli šla kouknout na tu mandli. O možných variantách vyšetření mandle jsem ti psala už x-krát. Tak snad najdeš dobrého ORL-doktora, vždyť Praha je veliká, tam je možností hodně....Ale říkám - nevím, jak daleko od Prahy bydlíte, tos nenapsala.

IVČO - buď ráda, že Kájík jezdí na kole aspoň s těma kolečkama. Jindra - to je ostuda největší, ten nejezdil na tomhle kole ani jako malý - prostě nechtěl a bude mu 12 a na kole prostě jezdit neumí. Ale aspoň má koloběžku (už druhou - větší) a na té teda jezdí, tak aspoň něco. Béda na kole s kolečkama jezdí, to jo, ale celý ten hezký podzim, jak jsme chodili na prochajdy, tak chtěl vždy vzít s sebou takovou tu motorku - odrážedlo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.