| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky musím reagovat a jsem jednoznačně pro helmu, taky znám z okolí pár škaredých úrazů i případů kdy helma zachránila život. Je to jak říká Lipoo - narazíš na piráta a je zle. U nás je celé město protkané cyklostezkami a já na ně nadávám jenom si vzpomenu. Lidé se motají mezi cyklisty (jsou totiž smíšené), cyklisté kolikrát jedou jak blázni, je to prostě nebezpečné jak pro chodce tak pro cyklisty. Kája má podobné kolo jak Elinka a má na něm kolečka, protože se bojí. A já taky. Snad někdy ten gordický uzel rozetneme.
Gerberko článek na idnes jsem si také přečetla i reakce pod ním. Držím vám palce ať se situace vyřeší ke spokojenosti všech. Vás čekají tuším ještě dva roky školky. No já za sebe můžu říct, že jsem ráda, že brzy budeme mít školkové období za sebou. Jsem zvědavá co nás čeká ve škole. Kájík řekl, že se netěší, protože tam nikoho nebude znát. On vůbec změny a nové situace hůř vyvažuje. Já jenom doufám, že ho to tam bude bavit. Teď zodpovědně vybíráme aktovky. Škoda, že neumím vkládat fotky, byli jsme minulý týden zkoušet aktovky a máme favorita vyfoceného i s Kájíkem. Jinak u nás máme vše pokryto sněhem a jaro se vzdaluje, snad příští týden má být opět teplo, móc se těším.
Tak všem ahoj a pěkný víkend !~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.