| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
přeju všem pěkné páteční dopoledne.
Máme sluníčko, vypadá to, že bude hezky. Příští týden by mělo být až 15 stupňů, tak doufám, že dorazí ty botasky, co jsem Elince z MMB objednala. Paní mi včera psala, že dnes balíček odesílá.
Příští týden jedu na Prahu, musím si nechat udělat nový OP a pas, už mám konečně v ruce "Rozsudek", tak snad už to bude všechno za mnou a už nás budou čekat jenom příjemnější záležitosti.
V sobotu 7.4. jdu se Šárkou do Semaforu na Šlapeťáky, moc se nám oběma líbí. V pondělí půjdu vyzvednout lístky, máme je na pokladně divadla v rezervaci.
Pak jí musím jít do školy koupit nový plášť na laborky. Ona, jak chyběla, tak si ten její někdo půjčil a samozřejmě se s ním už neshledala a nikdo se nemá k tomu jí ho vrátit. Není to levná záležitost, stojí 350 Kč. Ještě že kousek od metra je prodejna pracovních oděvů, že nemusím lítat někde po Praze a shánět ho.

Šlapeťáci (R.Papoušek ještě malý):

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.