| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

DOJANKO - to teda úplně zírám - tys 2 roky žila a pracovala v Sofii???~e~ Krom té práce - jaké to tam bylo?? Kde jste tam bydleli a mělas čas poznat trochu Bulharsko?? Doufám, že jsem to opravdu správně pochopila - žes žíla přímo v Sofii nebo ne?? Musela to být určitě velká zkušenost - snad nejenom v tom negativním......A až jste tam skončili, vrátili jste se do ČR a tady jsi byla ještě někde v administrativě?? Škoda, že tě vaši nedali na zdravotní sestru - pokud jsi k tomu opravdu měla vztah už odmalička, myslím, že to člověk musí mít "v sobě" ten vztah - jinak se jenom trápí.

Tak u nás je o víkendu zatím všelijak - Béda mě až úplně včera v posteli hlásil, že ho bolí v krku. Už jenom, když tohle zahlásí, tak já úplně cítím, jak ve mně stoupá ten adrenalin, už hned v hlavě řeším, jestli mu nezačíná angína a 2 dny volna před náma a co teď, jestli bude horečkovat, tak jestli na pohotovost nebo ne.....navíc manžel oba dva dny na ráno v práci, vrátí se až po šesté večer. Fakt už jsem z těch nemocí totálně padlá na hlavu.

Pak teda v noci spal normálně, ráno první věta byla, že ho "ještě bolí v krčku", tak jsem mu tam koukla baterkou - nic zvláštního jsem tam neviděla, mandle čistý, možná že ty oblouky trochu, ale vůbec nic hroznýho, teplotu jsem neměřila - ale myslím, že nemá. Tak hnedka čaj s citronem a medem, on nechce ty strepsils nebo podobné bonbony, jedině Vincentka pastilky ovocné - ty jedině vycumlá, jinak nic, tak už 2 od rána vycumlal a stříkám do nosu vincentku. Asi o půl desáté hlásil, že "krk už dobrej", no tak uvidíme. Po obědě chce jít normálně ven.

Jindra je úplně OK, ten kluk to je po stránce zdraví hotovej poklad~;)

Taška Jindrovi vždy vydržela 2 školní roky, do první třídy neměl žádnou značkovou, úplně normální takovou podlouhlou s vyztuženými zády, červenou a s obrázkem Toma a Jerryho, jak hrají tenis. Ale žádná extra značka to nebyla.

Tak se zatím mějte

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.