| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Dojanko,
u nás pršelo v noci, ráno bylo všude mokro, dopo zataženo a teď je už dokonce sluníčo, ale chladněji, jenom 8 C, včera bylo až 14 C.

Já Bédovi na očích nic moc nepoznám, ale děsí mě ty noční návaly horeček. To bylo x-večerů, kdy mu vůbec nic nebylo a před půlnocí se probudil rozpálený jak kamna....já kolikrát vůbec nemůžu spát, už teda tak na něho nesahám, to ne, ale pořád poslouchám, jak dýchá a jestli se nepřevaluje....

Oběd snědl úplně celý, teď si tady hraje a půjdeme na chvilku ven.

Dojanko, u Bédovy angíny vloni v červenci to byl tak, že ráno si hrál, stěžoval si jenom, že ho bolí bříško, v poledne snědl komplet CELÝ oběd (kuřecí játra s rýží - to si pamatuju), pak jsme šli na hřiště, kde řádil, vrátili jsme se, pořád, že to bříško, změřili jsme ho, měl 39 C, sbalili jsme se a jeli na pohotovost (byla neděle) s tím, jestli to není slepák nebo tak něco - doktorka mu koukla do krku a prý angína jak hrom a dostal Ospen. Já zírala jak zjara, protože jsme tam jeli s bolestí břícha a měl angínu - a to předtím jedl, pil a všechno. Tak s tím jidlem nevím~d~....asi je to u každého jiné. Sestra tam tenkrát říkala, že před chvilkou tam měli holčičku, která se ládovala topinkama a přijeli a měla angínu~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.