| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dojanko, takže ty pojedeš nakonec k moři s holkama úplně sama - autobusem nebo letadlem?? S nikým z rodiny nepojedeš?? Tak to budeme aspoň dvě~;), že jedeme s děckama úplně samy. Máš už nějaký tip, kam pojedete nebo budeš hledat??? Už jste myslím někde u moře byli nebo jenom tady v Česku??

Já si zatím troufám sama s klukama jenom tady u nás na hory - myslím, že i když budou větší, tak sama k moři - to si opravdu asi netroufnu, to bych jela jenom s manželem. Jako i tohle - kdyby mi to někdo řekl před pár lety, že budu řešit pobyt na horách - tak bych se mu vysmála, že to není možný - no a uběhlo pár let a my pojedeme. Ale opravdu jediným a největším hnacím motorem je pro mě ta Bédova nemocnost a teď v poslední době taky to, že jak alergoložka tak i dětská - pokaždé se ptají, jestli moře nebo aspoń hory v létě, že by to mohlo pomoct....

Já to plánuju s tím jídlem tak střídat - někdy se najíme cestou a někdy uvařím, je tam prý komplet vybavená kuchyně k dispozici. Snídaně a večeře plánuju jedině dělat sama, ty obědy tak na střídačku. Tak se budu ptát a sondovat na nějaké tipy na rychlý jídla z mála surovin

Máš pravdu, že tady u nás je to jiné než v zahraničí....no jak píšeš o synovci a té salmonele v Řecku - to mi je ho teda zpětně líto, chudák malej....

K té salmoneloze - tak myslím jsem tu psala o mojí kolegyni právničce, jak máme stejně starý kluky a jak ona měla staršího syna komplet tři roky ve školce stále na hromadě marod a mladšího syna má úplně zázrakem zdravého, nikdy nemívá ošetřovačky, nic....Tak představ si, že ten malý - jak byl zdravý jako řípa - tak v polovině března hrozné zvracení a průjmy, ani vodu neudržel, nic a skončil v nemocnici - jesti nakonec ta salmonela ano nebo ne - to nevím, byl tam naštěstí jen pár dnů a už je doma. Mezitím od minulého týdne omarodil ten Béda, takže od středy v práci nejsem, ale ošetřovačku si brala už druhý týden. Říkala, že má podezření na kuřecí maso - že byli na přehradě a dávali si tam něco z kuřete a jí se to nějak "nezdálo", no a malej takový problémy. Takže ono pořád nic a nakonec nějaká jobovka.....

Já už jsem tak zpitomnělá, že mně připadá už "divný", když Béda je nějakou dobu OK a zdravý (třeba ten měsíc). Měla bych se radovat, ale mezitím mi to stejně připadá divný a pozoruju ho víc než předtím - protože jsem už "zvyklá" na ty jeho častý nemoci....fakt na palici, připadám si jak blázen.....

Jinak samozřejmě tyhle pobyty u moře a na horách jsou výborné, že se změní prostředí, ale taky je to, jak kterému dítěti to pomůže...zrovna ta kolegyně právnička - od mimina jezdili s tím starším synem 2x nebo i 3x za sezonu k moři, vždy na ty červencové svátky do Chorvatka a potom v srpnu na 3 týdny do Řecka, každoročně - a kluk byl věčně marod ve školce...teď je prý lepší, ale stejně kolikrát říká, že má teplotu nebo rýmu, že zase nešel do školy....oni dokonce nějak si brali vodu přímo z toho moře či co a uchovávali ji (kdosi jim poradil, jak se to dělá) a tady doma mu ji stříkali do nosu - a nic nepomohlo, furt marodnej. Až časem se to zlepšilo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.