| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ičvo, neomlouvej se, já jsem dneska zralá totálně na psychiatrii, aby mi dali něco na uklidnění nervů.
Elince jsem to srazila díky Paralenu a otírání ručiček v octové vodě, ale už jí to zas leze nahoru.
Jak jí to trošku spadlo, tak dostala chuť na nějakou "mlsničku", jak ona říká, tak jsem jí nabízela všechno možný, ale nic nechtěla, rozhodla se, že by si dala pop-corn. Tak jsem jí ho v mikrovlnce udělala. Je to sice slaný, ale ona je tak propocená za poslední dny, že tu sůl do tělíčka potřebuje. Snědla celou misku - se Šárinkou na půl.

Holky, máma mi už vynadala, že se na mě nemůže dívat, jak blázním, že jí ten zápal plic ještě přivolám. Já si nemůžu pomoct, ale já jí slyším zakašlat a mám před očima ten nejčernější scénář. Z toho zápalu plic mám úplnou fobii.
Zítra ráno budu hned volat doktorce, ale bohužel tam zítra není ta naše stará doktorka, ta je výborná diagnostička a na poslech s průduškama k ní chodí i naše "sympaťačka" obvoďačka, fakt pozná i sebemenší zápal plic. Naše doktorka je tu jen po-st, čt+pá je tady nová doktorka, teď od ledna, je mladá, taková nevím - nemastná neslaná, sice moc hodná, ale spíš ji koriguje co a jak má dělat - sestra. Nevím, snad by něco poslechově taky poznala. Určitě dám vědět a držte nám palce na dnešní noc. Už teď mám hrůzu.

Elinka ještě nespí, protože spala dlouho navečer, já se jdu rychle osprchovat a Eli ani dneska mýt nebudu, jenom zoubky, protože by jí ve vaně byla zima, jak má tu teplotu. Necháme to, ono se to 1 den nezblázní. Ale už by potřebovala umýt vlásky, má je celé slepené od těch horeček, jak se vždycky zpotila, už se tam nemůžu dostat vůbec hřebenem.
Tak zatím dobrou noc. ~;((~s~~h~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.