| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My ten režim zatím hledáme a ladíme, ale zatím mi z toho pro mě vylezlo několik zásadních věcí: a) je naprosto nutný, abych tu měla ráno aspoň základně poklizeno,než začneme - vyndaná myčka, pověšený prádlo a tak... a mladej před devátou funguje velmi omezeně a vždycky vydrží jen chvíli, takže se nám ten začátek vykrystalizoval na půl desátou...
b) je lepší (pro všechny, nejen pro Maxíka, ale i pro mladší děti a pro mě), když to máme rozdělený do dvou hodinových bloků, než když jedem třeba dvě hodiny v kuse,
c) docela dost toho můžeme udělat o víkendu, kdy je tu manžel, který k němu přeci jen přistupuje jinak...

Takže nám z toho vyšla hodina až hodina a půl dopoledne a pak tak dvakrát až třikrát do týdne hodina někdy během odpoledne - většinou, když některý z mladších sourozenců usne. Kroužků nemá tolik a bydlíme v malém městě, takže se nám to snadno obíhá. Plus tomu většinou věnujeme tak tři hodiny v rámci víkendu, kdy se synovi povětšinou věnuje manžel a já si užívám s mladšíma. Ono je to taky hodně daný tím, že Maxík je hodně nesoustředěnej a velmi snadno unavitelnej, tak se mu takhle snažím vyjít vstříc.

Jo a pokud jde o začlenění práce, tak to je lahůdka :) Pokud to jen trochu jde, zvu si klienty na půl devátou až devátou, nebo pak kolem jedné, to jsou časy, kdy jsou naše děti v útlumu nebo snadno utlumitelný. Co já potřebuju napsat, tak píšu po večerech, nebo ráno, než začneme s "výukou". Přípravy si většinou dělám tak třikrát týdně - vytisknu si mraky materiálů, nějak si promyslím, co bych tak chtěla, zaúkoluju manžela, co potřebuju ~:-D a pak z toho následující dny čerpám. A hodně používáme pomůcky, se kterými může pracovat sám...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.