| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tante, přesně! Mě přijde, že dneska se občas objevuje jinej extrém: nedávat dítě na nočník dřív, než po druhém roce "aby nemělo trauma". Kamarádka mi řekla, že počká po druhým narozkách, že dřív to "dítě nepochopí". No, myslím, že synovi trauma spíš přivodí, se svou povahou :o) Můj syn je bez plen přes den od 15 měsíců - odplínkoval se sám, prostě plínu nechtěl. Posazuju ho od 10 m, nejdřív jen před koupáním, potom při přebalování. Nikdy jsem ho nedržela násilím, ani jinak nenutila.
To ale neznamená, že i moje budoucí děti takové budou, prostě jsem měla štěstí.

To, že do toho kecá okolí, je druhá věc - ať jde o nočník, kojení, jídelníček... Moje babi taky používala spojení "jít na hrnec" - jako malá jsem na ní koukala jako na blázna. Řekla jsem jí tenkrát "ale mi v hrncích vaříme..."

Zakladatelko, nenech se rozhodit. Vždycky se najdou rejpavci a chytrolíni, kteří všechno vědí a znají nejlíp. Já jsem se naučila házet to za hlavu a od té doby mi je líp. Když občas tchýně začne (a dělá to jen výjimečně, je naštěstí zlatá!) řeknu jí: ale já to dělám takhle. Hotovo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.