| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

odrovnala mě jedná ženská, bohužel je spřízněná s rodinou....ptala se mne tehdy, jestli mladší půjde do školky, já jí říkám, že bychom rádi ještě jedno miminko...hodila po mne tak jedovatě: "no chtít můžeš".....je to už přes 3 roky, nezapomenu na to nikdy, ještě se u toho tak šklebila...a nejhorší je, že jsem od té doby 1x potratila a 3x měla mimoděložní, šance na mimi už je nula nula nic ~n~

další co mne odrovnalo - od její dcery, máme skoro stejně staré děti...její děti jsou pořád zavřené doma, nestýkají se s nikým, jiné děti neznají, moje děti tu lítají celé dny s kamarády, už od malička, dětí je tu spousta (bydlíme od sebe cca 500 metrů)...jednou jsme u nich byli na rodinné "povinné" návštěvě, její dcera mlátila tu mojí, házela jí písek na hlavu, do očí,...ona na to koukala a nic neřekla, pak jsem tedy tu malou musela krotit já, nakonec jsem dceru odnesla a ona to okomentovala slovy ke své dceři: "to víš.....ona je MALÁ (jako moje dcera - jsou od sebe 3 týdny), ONA SI JEŠTĚ NEUMÍ HRÁT S DĚTMI"....čímž mě odrovnala, vzala jsem dceru a odešla jsem...její děti jsou izolované (nikdo je tu nezná, neví jak vypadají), ale moje si neumí hrát s dětmi~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.