| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jj, slovní spojení "na hrnec" teda taky nemusím.

Víš, ony babičky, tetky apod. hodně rády přehánějí (navíc, dost lidiček si po letech různé věci ani nepamatuje a prostě si je upravuje k obrazu svýmu, mám to vypozorováno ve svém okolí. Nemyslím si, že i před xx lety byli všichni v roce bez plen, to určitě ne. Dost tetiček navíc vidí pravdu ne takovou,jaká doopravdy byla, ale takovou jakou ji chtěly mít).

Já za sebe - na nočník bych v žádném případě nenutila, ani xx krát za den neposazovala, to mi přijde zbytečný, všechno chce svůj čas, přijde den, kdy dítko pochopí, k čemu že ta nádoba vlastně je.

U nás jsem se na nějaké čůrání a kadění do nočníku vykašlala, dcerka si v roce a půl sundala sama plenku, vytáhla nočník (jen jsme si povídaly k čemu nočník slouží), vyčůrala se do něj - od tý doby plenku už nechtěla, přes den ani jedna nehoda, v noci se během týdne počůrala asi dvakrát ... no a od té doby je úplně bez plen, bez jediné nehody (už dávno jsme zrušili i nočník, má stoličku před WC, na záchod si dá takový ten "nástavec" pro děti a chodí tam sama).

Opravdu chce všechno svůj čas, neznám dítě, které by se např. v 7 letech počůrávalo (pokud tedy není nemocné, to je ale jiný případ).

Na tetky bych nereagovala, protože ať řekneš to i ono, stejně si budou "mlejt" svou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.